ابهام در هزینه‌ها دلیل بی‌تفاوتی مردم نسبت به پرداخت مالیات است

کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ابهام در هزینه‌ها دلیل بی‌تفاوتی مردم نسبت به پرداخت مالیات است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله مصطفی علما بعد از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل و معاونین اداره امور مالیاتی استان کرمانشاه اظهار کرد: فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی شفاف برای اخذ مالیات در این استان ضروری است.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی به موقع برای پرداخت مالیات توسط مردم، افزود: فرهنگ‌سازی بهترین روش برای اخذ مالیات از شهروندان است، لذا مسئولین باید مبلغ به حق را بدون کمترین ظلم به شهروندان اعلام کنند تا جامعه از پرداخت مالیات حمایت کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت پرداخت مالیات، گفت: مردم مخالفتی برای پرداخت مالیات ندارند، اما دلیل بی‌تفاوتی مردم به این موضوع ابهام در هزینه‌ها است.

علما با بیان اینکه مردم مالیات داده اما حاضر به اجحاف نیستند، تصریح کرد: اگر مسئولین حق را انجام دهند، مردم اعتراض نمی‌کنند.

وی ادامه داد: اعتراض مردم بیشتر به ناعدالتی‌ها بوده و اگر اطمینان حاصل شود که مالیات در واقع به جیب خودشان و برای پیشرفت کشور است، اعتراض نمی‌کنند.

مشاهده خبر از مهر نیوز

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *