اولین محموله گمرکی از بندرخشک یزد ترخیص شد

شهریور 17, 1399

مدیر عامل بندرخشک تعاونی پیشگامان در استان یزد از ترخیص قطعی و رسمی نخستین محموله گمرکی از گمرک این بندرخشک خبر داد.

«محمدرضا شهسواری» با بیان این که گمرک بندرخشک پیشگامان با کلیه امکانات مورد تایید گمرک جمهوری اسلامی ایران در حال فعالیت است، افزود: نخستین ترخیص قطعی از گمرک بندرخشک پیشگامان شامل ۱۰ کانتینر حاوی ماشین آلات یکی از کارخانه های استان یزد پس از انجام تشریفات رسمی از گمرک بندرخشک ترخیص و به مقصد شرکت مزبور ارسال شد.

وی حمل ترکیبی بار از بندرخشک پیشگامان را از مزایای ارسال بار از این بندر تعاونی دانست و ابراز امیدواری کرد: زیرساخت های فراهم شده حمل ریلی و جاده‌ای در بندرخشک پیشگامان منجر به تسهیل و تسریع فعالیت بازرگانان و صاحبان کالا در سراسر کشور شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی بندرخشک پیشگامان، این مجموعه به عنوان مرکز دپوی کانتینر خالی کشتیرانی جمهوری اسلامی نیز این امکان را برای بازرگانان فراهم کرده است تا کانتینرهای خالی خود را در بندرخشک تحویل داده و هزینه‌ای برای بازگرداندن کانتینرها متحمل نشوند.

به گزارش ایسنا، بندرخشک پیشگامان در فاز اول خود که قرار بود همزمان با هفته تعاون به همراه برخی دیگر از طرح‌های تعاونی کشور مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، سالانه ظرفیت حمل چهار میلیون تن کالا را دارد.

مشاهده خبر از ایسنا

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *