تعیین تکلیف کالاهای رسوبی در گمرک و انبارهای اموال تملیکی بوشهر

بهمن 14, 1400

بوشهر- استاندار بوشهر خواستار تعیین تکلیف کالاهای رسوبی در گمرک و انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده ظهر پنجشنبه در نشست با رئیس گمرک ایران اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه بنادر و گمرکات است.

وی اضافه کرد: یکی از موضوعاتی که باید به صورت جدی در دستور کار باشد، تعیین تکلیف کالاهای رسوبی در گمرک و انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر است.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: کمک برای تسریع روند تعیین تکلیف کالاها، خودرو و سایر ماشین‌آلات در گمرک و انبار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی مورد توجه ویژه قرار دارد.

محمدی‌زاده با بیان اینکه بندر بوشهر یکی از بنادر مهم کشور است، افزود: این بندر در واردات و صادرات انواع محصولات در کشور نقش مهم و ویژه‌ای دارد.

رئیس کل گمرک ایران با هیئتی همراه در معیت رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی برای بررسی آخرین روند کالاهای متروکه و رسوبی در گمرک بوشهر به این استان سفر کردند.

رئیس کل گمرک ایران و رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از محل دپوی خودروهای توقیفی در گمرک بوشهر که به دلیل ظن قاچاق در مراجع قضائی در دست پیگیری می‌باشد، بازدید به عمل آوردند.

در ادامه ضمن بازدید میدانی از اسکله، محوطه بارانداز و محل دپوی کالای‌های متروکه و رسوبی در گمرک بوشهر، گزارش جامعی از آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص کالاهای متروکه و رسوبی موجود در گمرک بوشهر از سوی ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر ارائه شد.

سپس ضمن بازدید از واحد ایکس ری کامیونی گمرک بوشهر، با مراجعه به منطقه ویژه اقتصادی دو بوشهر از محل انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر نیز بازیدی صورت گرفت.

مشاهده خبر از مهر نیوز

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *