ثبت فاکتور خریدروغن تصفیه مجدد در سامانه ثامن

طبقه بندی1397
تاریخ تصویب۱۳۹۷/۰۱/۲۱
شماره 14/43895
مرجع صادر کنندهدفتر صادرات
محدوده شمولصادرات نفتی
ضمیمه EFG81340012905.tif

با سلام
پیرو بخشنامه ردیف 275 مورخ 26‏/10‏/96موضوع ثبت فاکتور خرید روغن تصفیه مجدد (صادره از واحد تولیدی ) در سامانه ثامن ،بپیوست تصویر نامه شماره 15493‏/96‏/ص مورخ 21‏/12‏/96 دفتر مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی و نظارت بر حمل و نقل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارسال و اعلام میدارد : چنانچه واحدهای تولیدی روغن تصفیه مجدد عیناً نسبت به اظهار محموله مزبورجهت صادرات اقدام و یا در فرمولاسیون سایر محصولات تولیدی (استانداردسازی شده )خود از روغن مزبور استفاده می نمایند می بایست قبل از اظهار محموله صادراتی خود نسبت به اضافه نمودن این فرآورده به موجودی انبار از منوی «تولیدات‏/مواد اولیه فاقد ایران کد» ودریافت کدرهگیری اقدام و بعد از ثبت پیش فاکتور در سامانه ثامن، در زمان دور اظهاری صادرات با فاکتور صرفاً با کد رهگیری ثامن اقدام نمایند. همچنین واحد تولیدی در زمان اظهارملزم به ضمیمه نمودن تصویر پروانه بهره برداری خود(که در آن به تصفیه روغن تصریح شده باشد) می باشد.
بدیهی است مفاد این بخشنامه صرفاً در گمرکات اجرایی مجاز به صادرات مشتقات مایع نفت و گاز موضوعیت داشته و ابلاغ آن به سایر گمرکات جهت آگاهی می باشد.
رونوشت به :
جناب آقای مرادی مدیر کل محترم مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی و نظارت بر حمل و نقل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بازگشت به نامه صدرالذکر جهت آگاهی
صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *