حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی از طریق گمرک لرستان صورت گیرد

معاون استاندار لرستان گفت: توزیع سوخت مورد نیاز روستاییان و عشایر ساماندهی شود.

اسد عبداللهی در جلسه کارگروه تنظیم بازار لرستان که امروز ۲۲ مردادماه در سالن جلسات استانداری و با پیگیری سه دستور کار توزیع نفت سفید روستایی و عشایری، جلوگیری از ورود دام‌های حذفی به استان و چگونگی حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی برگزار شد، اظهار کرد: ساماندهی توزیع سوخت مورد نیاز روستاییان و عشایر استان یک ضرورت است که باید انجام شود.

وی تصریح کرد: به منظور جلوگیری از هدر رفت سوخت، نفت سفید مورد نیاز روستاییان و عشایر استان با روش توزیع به وسیله کارت بانکی صورت پذیرد و سازمان امور عشایری نسبت به اجرای این طرح تا پایان شهریور اقدام کند.

معاون استاندار لرستات موضوع ورود دام بی‌کیفیت به استان را از مباحث مهم عنوان کرد و افزود: دستگاه‌های مرتبط عضو کارگروه، ساز و کار مناسب برای جلوگیری از این اتفاق را تعریف و اجرایی کنند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: دام‌های حذفی سایر استان‌ها نباید تحت هیچ شرایطی وارد کشتارگاه‌های دام لرستان شوند و در صورت مشاهده موارد مشابه، برخورد قانونی انجام شود.

وی با بیان اینکه حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی استان نیازمند اقدامات حمایتی است، اضافه کرد: حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی به بندر، از گمرک استان و با نام لرستان انجام شود.

معاون استاندار با اشاره به لزوم تشکیل انجمن صنفی رانندگان در استان طی دو هفته آتی، بیان کرد: بهره‌گیری از پیمانکاران و شرکت‌های توانمند دارای صلاحیت در زمینه حمل و نقل، به عنوان یک ضرورت مد نظر قرار گیرد.

عبداللهی ادامه داد: ناوگان حمل و نقل ریلی از دیگر ظرفیت‌های استان است که می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب از این مزیت در زمینه حمل و نقل کالا بهره برد.
انتهای پیام

مشاهده خبر از ایسنا

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *