خبر شوکه‌کننده برای سپاهان/ پیام نیازمند در تمرین پورتیموننزه!

یک روزنامه پرتغالی مدعی شد پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در اردوی تیم پورتیموننزه حاضر شده و تست کرونا داده است!

به گزارش خبرنگار مهر، چند هفته پیش بود که رسانه‌های پرتغال از توافق پیام نیازمند دروازه بان تیم سپاهان و تیم ملی ایران با تیم پورتیموننزه پرتغال خبر دادند اما مدیر برنامه این بازیکن مدعی شد توافقی صورت نگرفته و تمرکز نیازمند روی مسابقات لیگ ایران و بازی در سپاهان است.

در حالی که انتظار می‌رفت حضور نیازمند در تیم پورتیموننزه به پایان این فصل از مسابقات لیگ برتر موکول شود اما روزنامه «ابولا» پرتغال خبر داد نیازمند روز دوشنبه (دو روز پیش) در تمرین این تیم پرتغالی شرکت کرده است.

طبق ادعای این روزنامه، نیازمند به همراه «کارلینوس» و «جونیور» دو بازیکن جدید دیگر پورتیموننزه تست کرونا داده‌اند.

خبر شوکه‌کننده برای سپاهان/ پیام نیازمند در تمرین پورتیموننزه!

این خبر در شرایطی منتشر شده است که هنوز پنج هفته از مسابقات لیگ برتر باقی مانده و سپاهان در بالای جدول به همراه پرسپولیس برای رسیدن به عنوان قهرمانی می جنگد.

پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد باوجود اعلام این روزنامه، نیازمند در اصفهان است و به پرتغال سفر نکرده. توافق سپاهان با پورتیموننزه برای فروش نیازمند قطعی است و این دروازه بان در پایان ماه جولای (حدود یک ماه دیگر) و بعد از پایان مسابقات لیگ ایران راهی پرتغال خواهد شد.

هدایت تیم پورتیموننزه بر عهده «پائولو سرجیو» است که سابقه کار در تیم صنعت نفت آبادان را هم دارد.

جعفر سلمانی دیگر بازیکن ایرانی تیم پورتیموننزه است.

علاوه بر نیازمند و سلمانی، امیر عابدزاده (دروازه بان) و علی علیپور (مهاجم) در تیم ماریتیمو، مهدی طارمی (مهاجم) در پورتو پرتغال حضور دارند.

شهریار مغانلو (مهاجم) هم فصل قبل نیم فصل در تیم سانتاکلارا بازی کرد و به صورت قرضی راهی پرسپولیس شد.

مشاهده خبر از مهر نیوز

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *