دو پیشنهاد برای ترخیص کالاهای در گمرک مانده آذرآب

دادستان اراک در خصوص ترخیص کالاهای در گمرک مانده آذرآب گفت: در این راستا دو پیشنهاد وجود دارد مبنی بر اینکه ابتدا از طریق مصوبه این جلسه، کالاها ترخیص شود و دوم اینکه کارگروهی با مدیریت معاون اقتصادی استاندار مرکزی و اعضای ذیربط تشکیل و نحوه رفع مشکلات بررسی شود.

ربیع اله قربانی، عصر روز یکشنبه ۸ خرداد در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان افزود: با توجه به نامگذاری سال، دستگاه قضایی جهت حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان و شرکت های دانش بنیان و … اهتمام ویژه دارد.

وی اظهار کرد: سازمان ثبت اسناد و املاک نیز در این خصوص همکاری لازم را با شرکت های دانش بنیان از ابتدای سال در دستور کار قرار داده است، همچنین دستگاه قضا با افرادی که چوب لای چرخ تولیدکنندگان می گذارند با قاطعیت برخورد خواهد کرد چراکه به هیچ وجه ممانعت در کار تولید را نمی پذیریم.

وی افزود: دستگاه قضایی در بحث اعمال سیاست های اقتصادی که در طول یک ماه اخیر اجرا شد، به طور کامل با دستگاه های اجرایی تعامل لازم را داشت و در مواقع لزوم مساعدت لازم با دولت جهت رفع مشکلات مردم و بهبود معیشت آنها را در دستور کار قرار داده، همچنین هر زمان اعلام نقض قوانین و مقررات شود دستگاه قضا برخورد لازم را انجام خواهد داد.

مشاهده خبر از ایسنا

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *