رشد ۲۸ درصدی کالاهای صادراتی از کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل گمرک کهگیلویه و بویراحمد گفت: کالاهای صادراتی استان به لحاظ وزنی نسبت به نیمه اول سال گذشته ۲۸ درصد و به لحاظ ارزشی دلاری افزون بر ۸۹ درصد رشد نشان می دهد.

“بهنام احمدی” در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: در ۶ ماهه سال ۹۹ تعداد ۳۸ فقره اظهارنامه صادراتی به وزن ۶۲۱ هزار تن کالا شامل پودر و عصاره شیرین بیان، انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، زعفران، اسانس، کفش اسپورت، پوشاک، اسپری خوشبو کننده از گمرک استان صادر شده است.
وی ارزش محصولاتی صادراتی را یک میلیون و ۷۶ هزار دلار دانست و تصریح کرد: ارزش کالاهای صادراتی نیمه اول سال گذشته ۵۶۷ هزار و ۹۸۳ دلار است.
مدیرکل گمرک کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: کالاهای صادراتی به لحاظ وزنی نسبت به نیمه اول سال گذشته ۲۸ درصد و به لحاظ ارزشی دلاری افزون بر ۸۹ درصد رشد نشان می دهد.
احمدی تاکید کرد: این کالاها از گمرک استان به کشورهای عراق، آلمان، سوئیس، فرانسه، آفریقای جنوبی و افغانستان صادر شده است.
وی بیان کرد: همچنین در نیمه نخست امسال مطابق با ماده ۴۷ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعداد ۱۳۲ فقره پرونده در گمرک استان تشکیل و با طی تشریفات قانونی به پایان رسید.
انتهای پیام

مشاهده خبر از ایسنا

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *