طرح مدیریت هوشمند کرونای سمنان در ۵ مرحله اجرایی خواهد شد

آذر 20, 1400

سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه طرح مدیریت هوشمند کرونای استان از ۲۱ آذرماه ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد، گفت: این طرح در پنج مرحله اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی شامگاه شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونای استان سمنان به میزبانی استانداری با بیان اینکه طرح مدیریت هوشمند کرونا از ۲۱ آذرماه سال جاری یعنی فردا در سراسر استان اجرایی می‌شود، ابراز کرد: این طرح دارای پنج مرحله است و در هر مرحله وظایف دستگاه‌های عضو ستاد تعیین شده است.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی، حمل و نقل درون شهری، واحدهای صنفی، حمل و نقل برون شهری و حوزه‌های علمی، تحقیقاتی و آموزشی حوزه‌هایی هستند که طرح مدیریت هوشمند کرونا اقدامات مرتبط را باید صورت دهند، ابراز کرد: ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در این طرح دیده شده است.

استاندار سمنان با بیان اینکه واکسیناسیون، ترغیب مردم، رعایت پروتکل‌ها و… در زمینه شیوع ویروس کرونا در این طرح دیده شده است، تاکید کرد: تغییر رنگ بندی به وضعیت آبی با همراهی همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی و مردم در زمره اهداف تعیین شده این طرح است.

هاشمی در دیگر بخش سخنان خود با بیان اینکه ضرورت دارد تا نظارت‌ها در سطح مدارس به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مستمر ادامه دار باشد، ابراز کرد: حفظ سلامت دانش آموزان حائز اهمیت بوده و از اولویت‌ها است همچنین باید تاکید کرد که مقدمات لازم برای برگزاری امتحانات به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط آموزش و پرورش فراهم شود.

وی با بیان اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان دقت داشته باشند تا نظارت بر اتوبوس‌های بین راهی که در استان توقف دارند مَدنظر قرار داشته تا رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خوبی انجام شود، افزود: در حوزه واکسیناسیون کرونا در حوزه روستایی استان اقدام خوبی صورت گرفته که امیدواریم بیش از پیش تقویت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بیمار یابی، عدم صدور بلیط قطار و اتوبوس، رعایت پروتکل‌ها در ادارات و… در زمره بخش‌های طرح هوشمند نظارت بر کرونا هستند.

مشاهده خبر از مهر نیوز

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *