طرح نظارتی شب یلدا توسط تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی آغاز شد

ارومیه – مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی از اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا از تاریخ ۲۰ آذرماه تا ۴ دی‌ماه به منظور نظارت بر بازار کالاهای مصرفی شب یلدا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی، حسین نجف‌زاده در این زمینه اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن ایام شب یلدا و افزایش تقاضا از سوی مصرف‌کنندگان برای خرید میوه، خشکبار، شیرینی و ضرورت نظارت بر بازار کالاهای مزبور، تعزیرات حکومتی اقدام به اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا کرده است.

وی با اشاره به آمار پرونده‌های وارد شده به تعزیرات حکومتی استان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون در مجموع در سه بخش کالا و خدمات، بهداشت و درمان، قاچاق کالا و ارز تعداد ۱۳ هزار و ۵۸۶ فقره پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد شده است.

نجف زاده عنوان کرد: از این تعداد پرونده وارد شده به تعزیرات حکومتی استان به تعداد ۱۳ هزار و ۴۹۴ فقره پرونده رسیدگی و در مجموع این پرونده‌ها ۴۲۱۶ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال محکومیت صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی بیان کرد: از این تعداد پرونده تعداد ۸ هزار و ۹۳۵ فقره مربوط به بخش کالا و خدمات و تعداد چهار هزار و ۱۹۱ فقره مربوط به بهش قاچاق کالا و ارز و تعداد ۴۴۲ فقره مربوط به پرونده‌های بهداشت و درمان است.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح با راه‌اندازی گشت‌های مشترکی با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط و بازرسی‌های میدانی از اصناف مذکور برخورد سریع و قانونی با تخلفات احتمالی به ویژه گرانفروشی در محل خواهد بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی ضمن اعلام آمادگی این اداره کل به منظور دریافت و رسیدگی فوری به شکایات مردمی اعم از حضوری و تلفنی درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلفات، موضوع را از طریق تلفن ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی و یا از طریق تلفن ۱۲۴ به سازمان صمت گزارش کنند.

مشاهده خبر از مهر نیوز

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *