فعالان اقتصادی اصفهان چطور با رئیس‌جمهور ارتباط بگیرند؟

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان گفت: فرایند خدمت‌رسانی در میز ارتباطات مردمی دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در جریان سفر رییس‌جمهور به استان اصفهان انجام می‌شود.

علیرضا عربها در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره، اظهار کرد: سامانه تلفنی ۱۱۱ و وب سایت https://111.ir به منظور مدیریت مراجعات مردمی به نظام بانکی و با هدف تسهیل و تسریع در روند رسیدگی به درخواست‌های مردم استان آماده خدمت‌رسانی است.

وی همچنین افزود: به منظور پاسخگویی به مسائل و مشکلات اقتصادی عموم مردم و فعالان اقتصادی استان، میز ارتباط مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان اصفهان نیز با حضور مسئولان دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان شامل اداره کل امور اقتصادی و دارایی، اداره کل امور مالیاتی، بانک‌ها و بیمه‌ها، اداره کل گمرک، اداره کل اموال تملیکی و بورس از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد و پنجشنبه ۲۶ خردادماه به مدت دو روز پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان گفت: مردم اصفهان در هر نقطه از استان می‌توانند با تماس با شماره تلفن ۱۱۱ مسائل و مشکلات و درخواست خود را بیان کنند پس از ثبت جزئیات درخواست‌ها توسط کاربران و ارسال به دستگاه‌های زیربط، کد رهگیری برای پیگیری‌های بعدی بلافاصله به تلفن همراه شخص پیامک خواهد شد.

وی یادآور شد: میز ارتباطات مردمی دستگاه‌های تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در جریان بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور به استان اصفهان واقع در خیابان مشتاق مستقر و آماده پاسخگویی به مردم استان خواهد بود.

انتهای پیام

مشاهده خبر از ایسنا

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *