کشف ۴ قبضه سلاح غیرمجاز در ایلام

آذر 20, 1400

ایلام-جانشین انتظامی استان ایلام از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در ایلام و کشف چهار قبضه سلاح غیر مجاز و خودرو مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین نجفی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به منظور برخورد قاطع با سارقان و مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح شهرستان ایلام پس از هماهنگی با مقام قضائی طی ۴۸ ساعت گذشته به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی در اجرای این طرح طی عملیات‌های جداگانه ۶ سارق را شناسایی و در مخفیگاه شان دستگیر کردند، افزود: همچنین ماموران انتظامی موفق به کشف یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو مسروقه و کشف هفت فقره انواع سرقت شدند.

جانشین انتظامی استان ایلام کشف چهار قبضه سلاح غیر مجاز و ۴۹ فشنگ جنگی، را از دیگر نتایج این طرح دانست و گفت: امنیت و سلامت اجتماعی شهروندان از خطوط قرمز پلیس است و کسانی که بخواهند با رفتار مجرمانه خود باعث سلب آسایش عمومی شهروندان شوند پلیس برابر با قانون وبا قاطعیت برخورد می‌کند.

سرهنگ نجفی با بیان اینکه، متهمان پس از تشکیل پرونده در برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی در شهرستان، موضوع را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

مشاهده خبر از مهر نیوز

صفحه دوره سیستم مدیریت آموزشی

09120272703

همین حالا با آی ترخیص تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *